Komentowana treść: Amiga Demoscene Archive - nowości
[#1] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości


a co z 4k push rebhirt'em w pierwszy news'ach bylo ze zwyciestwo ponad 10 tys punktow w oficjalnych dyskwalifikacja execa nie ma i niewiadomo czy to pod amige czy na pc... avik jest na www.scene.org (kopie d..e ale wkoncu to explorer :) ) tylko ze lns takze zrobil 4k ale na grzyba tez zreszta dyskwalfikacja. no nic tyle tytulem kometazraa a czlowiek tak mial nadziej na jakiegogs lapsusa albo innego relika :P
[#2] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
A mi się podoba Major Release, co prawda w dzisiejszych "burżujskich" czasach, chyba nikt nie rozumie w jakim celu powstają jeszcze demka na A500+1MB. Ale mi ten old schoolik w wykonaniu Da Jormas coraz bardziej zaczyna się podobać (HATA tez była fajna :)
[#3] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@jimiche, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


jak ja sie ciesze, ze exploder dostal po raz drugi bana na party. ilez razy mozna klepac to samo intro. przesada.
[#4] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@MarX, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Dobrze prawisz, to demko jest lepsze niż niejedna tzw. ambitna produkcja... muzyczka pochodna italo disko, kontury postaci i inne cudeńka 2D, stylizacja efektów na "jakby z C64", czynią z niego pierwszorzędny kąsek dla fanów starej szkoły!



A jeśli o najnowsze trendy biega to fajne są demka SPACEBALLSów... zwłaszcza te obiety robione z malutkich sześcianików oraz morfingi z obiektow 3D na wektoryzowane uogólniane i lekko poszarpane 2D - normalnie miodzio!!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem